Serwis kotłów i pieców gazowych
Kocmyrzów

Serwis - przeprowadzamy naprawy piecyków gazowych służących do ogrzewania ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Wykonujemy naprawy piecy konwencjonalnych z otwartą i zamkniętą komorą spalania, jak również serwisujemy kotły gazowe kondensacyjne.

Przeglądy i czyszczenie - oferujemy przeglądy okresowe piecyków gazowych mające na celu sprawdzenie sprawności urządzenia, wyczyszczenie elementów komory spalania oraz sprawdzenie zabezpieczeń. W razie konieczności przeprowadzmy wymagane nastawy i regulacje. Prawidłowo wykonany przegląd zapewnia bezpieczną, oszczędną i pewną pracę urządzenia.

Montaż, pierwsze uruchomienie - profesjonalny montaż kotłów gazowych, zawsze zgodnie z wytycznymi producenta. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność prawidłowo wykonanych podłączeń, co nie skutkuje w przyszłości problemami z nieprawidłową pracą nie wynikającą z wady urządzenia czy też problemami z uzyskaniem gwarancji na piec.

Obsługujemy teren gminy Kocmyrzów - Luborzyca. Posiadamy własny zapas części zamiennych oraz dostęp do dokumentacji technicznych. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Naprawa piecyków gazowych Kocmyrzów | Serwis kotłów gazowych Kocmyrzów | Montaż kotłów gazowych
Serwis Junkers Kocmyrzów | Serwis Termet Kocmyrzów | Serwis Vaillant Kocmyrzów